Rob Kool, nieuwe collega bij DITSS vanaf 1 juni 2019

17 april 2019

Met veel genoegen stellen wij voor: Rob Kool. Rob is een nieuwe collega in ons team. Rob is afkomstig van de Nationale Politie en neemt veel ervaring mee, is veranderkundige en heeft ervaring opgebouwd in samenwerking met andere partijen, innovaties, het ICT-domein en vele verschillende rollen binnen het veiligheidsdomein. Als laatste als Hoofd RIEC in de eenheid Den Haag.

Zijn ervaring is enorm welkom. Rob gaat in de rol van manager Strategie & Innovaties zich begeven in de netwerken van ons domein. Hij gaat de innovaties coördineren en draagt zorg voor afstemming tussen de verschillende thema’s.

Wij zijn blij dat Rob ons team komt versterken. Hij zal zijn werkzaamheden vanuit de eenheid Den Haag uitvoeren. Daarmee hebben we tevens een krachtige versterking in het westen van het land.

Vanzelfsprekend wensen wij Rob veel succes, plezier en samenwerking toe.